Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

Психолог, займається хендмейдом і говорить італійською

02.01.2019

Її вироби ручної роботи прикрашають офіси туристичних агентств, будинки у рідній громаді, Києві та Італії. Сьогодні у нас «під прицілом» практикуючий психолог і творча особистість – жителька Баєва Марина Пахачук.

М. Пахачук 9Цікаво, що дівчина вільно володіє італійською мовою, час від часу здійснюючи переклад на замовлення. Працює психологом у школі і надає професійні консультації, зокрема одна з небагатьох у Луцьку, хто працює за методом системних розстановок.

Системні розстановки – це метод вирішення актуального життєвого питання за допомогою просторового моделювання та системного аналізу реальності. Його суть полягає в роботі з життєвим полем людини й враховує раціональну, чуттєву та дієво-практичну сфери особистості. Розстановка дає можливість побачити ті кроки, які ведуть до бажаного, усвідомити взаємозв’язки, причини і наслідки проблеми, прожити необхідний досвід для позитивної трансформації ситуації.

Окрім психології, Марина захоплюється виготовленням виробів ручної роботи з нагоди різних свят. Напередодні Нового року та Різдва вона почала робити різдвяні віночки на двері та як елемент інтер’єру. Дуже швидко хобі перетворилося на додаткову роботу, адже через соціальні мережі люди почали замовляти вироби. До прикладу, поціновувачами її робіт виявилися жителі столиці (кияни) та закордону – італійці.

Фото: соціальні мережі

«Під прицілом» була Марина Пахачук – жителька Боратинської громади, яка живе в гармонії зі світом і допомагає іншим віднаходити життєві сенси.

Анатолій Левчук

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');