Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

Оздівський храм відзначає 25-річчя

07.04.2021

Оздів церква 25 років 1

Перша згадка про церкву у селі Оздів датується приблизно 1545 роком, про другий козацький храм мало що відомо, але він діяв. Третю церкву в Оздові звів невідомий благодійник, а ось четверта була збудована у 1874 прихожанами і освячена на честь Вознесіння  Господнього. У Другу світову війну німці палили села, у тому числі й Оздів, тоді місцевий храм згорів ущент 23 червня 1943 року.

Про часи, коли у селі не було храму, з душевним болем згадують прихожани. І коли на початку 90-х засяяли перші промені свободи, громада вирішила здійснити своє бажання – побудувати храм. Церкву заклали у 1993 році, а от перше богослужіння відбулося у зовсім недовершеній будівлі 7 квітня 1996 року на свято Благовіщення. Храм освятили, як і попередній, на честь Вознесіння Господнього.

Саме сьогодні, 7 квітня, виповнюється 25 років, коли відбулася перша служба, яку провів священик Сергій Кушнір. З 2002 року парафією опікувався протоієрей Сергій Січкар. Сьогодні у цей святковий день Благовіщення Пресвятої Богородиці святкове богослужіння здійснив настоятель храму протоієрей Олег Походзей, який разом з прихожанами помолився за здоров’я  і  мир в Україні.

Оздів церква 25 років 2

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');