Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

Ольга Демчина з Боратина стала чемпіонкою України з веслування

11.08.2020

Ольга Демчина чемпіонат 4

Ольга Демчина успішно виступила на Чемпіонаті України з веслування на байдарках та каное серед дорослих, виконавши норматив майстра спорту. Змагання, що відбувалися у місті Дніпро, зібрали 25 команд з різних областей України. На запливі у «байдарці-двійці» (К-2) на дистанції 1000 м Ольга разом з колегою з Кам’янського продемонструвала блискучий результат та посіла 3 місце. Такого показника цілком вистачило, аби отримати новий титул та стати майстром спорту з веслування серед дорослих.

Та на цьому спортивні досягнення дівчини не завершилися. Кількома днями пізніше відбувся Чемпіонат України з веслування на байдарках та каное серед юніорів та молоді до 23 років, виступ на якому теж увінчався значними успіхами для Ольги. Наша веслувальниця завоювала одразу кілька призових місць, серед яких 4 місце у байдарці-одиночниці на дистанції 500 м, 3 місце у байдарці-одиночниці на дистанції 200 м, 1 місце у байдарці-четвірці (збірний екіпаж) на дистанції 500 м. Окрім цього, Ольга посіла 1 місце у байдарці-двійці на дистанції 500 м, підтвердивши звання майстра спорту.

«В умовах карантину тренуватися було важко і незвично, але періодично я виходила на воду, – розповідає Ольга Демчина. – Будь-які змагання або Чемпіонат для мене дуже важливі, адже за кілька хвилин ти маєш продемонструвати усю свою майстерність та підготовку, якою займаєшся впродовж року. Своїм виступом я задоволена, вважаю, що виклалася на повну. Дякую всім за підтримку, яку я отримую, вона штовхає мене на нові звершення!».

Наставниця спортсменки Любов Михайлівна Клімова не приховує гордості за свою вихованку: «Оля – справжня молодчина, вона зуміла вибороти перемогу у дуже напруженій боротьбі, адже заплив після одиночки був доволі складний та виснажливий. Що ж, цю вершину ми підкорили, а далі чекають нові. Маємо надію, що вже у вересні Оля представлятиме Україну і нашу громаду на міжнародних змаганнях «Olympic Day» в Угорщині. Очікуємо, що цьогоріч конкуренція на змаганнях буде ще гострішою, тому попереду у нас майже місяць посилених тренувань та підготовки. Звісно, я зичу Олі перемог, а ще наснаги і віри в себе для подальших спортивних та життєвих звершень».

Браво! Вітаємо Ольгу та її тренерку Любов Михайлівну Клімову із перемогою, бажаємо успіхів та нових блискучих перемог!

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');