Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

Оголошуємо конкурс читців імені Лесі Українки

16.02.2021

Конкурс читців імені Лесі Українки

З нагоди 150 річниці від дня народження видатної поетеси Лесі Українки Відділ культури та молодіжної політики Боратинської сільської ради організовує конкурс читців. Запрошуємо усіх поціновувачів художнього слова взяти участь у літературному змаганні, відкривши нові грані свого таланту.

Змагання відбуватиметься у два етапи:

1) онлайн (прийом відеозаписів творів) – до 23 лютого

2) фінал (традиційний конкурс кращих декламаторів) – 25 лютого

У конкурсі можуть брати участь мешканці Боратинської громади віком від 16 років. Для участі необхідно до 23 лютого 2021 року включно надіслати на пошту boratyn.culture@gmail.com заявку та надати відеозапис* виконання одного з віршованих або прозових творів Лесі Українки.

У заявці необхідно вказати:

1. Прізвище, ім’я, по-батькові
2. Населений пункт, який ви представляєте
3. Вік
4. Назву твору, який декламуєте
5. Номер телефону

*Важливо! Тривалість відеозапису твору – до 5 хв (відео, що перевищуватимуть таймінг не будуть прийматися на розгляд журі), орієнтація екрану вашого гаджета має бути горизонтальна.

Після першого етапу (онлайн) конкурсу журі обере кращих декламаторів, які змагатимуться за першість у традиційному конкурсі читців.

З будь-яких питань щодо проведення конкурсу звертайтеся за телефоном +380501762899 або пишіть на електронну адресу boratyn.culture@gmail.com.

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');