Боратинська сільська рада

об’єднана громада Луцького району Волинської області

Оголошено наступні номінації для пошуку унікальних «Я» Боратинської громади

26.06.2020

Пошук унікальних «Я» Боратинської громади продовжується! Перші номінації («Майстер громади», «Кондитер громади», «Ексклюзив громади») – це тільки початок! Отож, оголошуємо наступні номінації:

«ПАСІЧНИК ГРОМАДИ»
Ми – громада, як великий вулик, у якому трудяться для блага людей. Хочемо дізнатися про справжніх бджіл та бджолярів нашої громади. Шукаємо людей, які мають пасіку і трудяться на рівні з «Божою комахою», добуваючи еліксир здоров’я та молодості.

«МОЛОЧАР ГРОМАДИ»
На жаль, сьогодні ця справа стає рідкістю, але ми знаємо, що серед жителів нашої громади ще є віддані господарі, які не уявляють життя без домашньої, корисної, смачної молочної продукції без ГМО. Молочарі, познайомте нас зі своїми «Миньками», «Рабульками», «Ласунками»…, а ми розкажемо про вас, вразивши країну надоями ваших підопічних!

«САДІВНИК ГРОМАДИ»
«Був би сад, а солов’ї прилетять». Якщо ви створили свій «райський сад», гілки ваших дерев гнуться від налитих яблук і слив, ваше обійстя – справжня окраса вулиці чи села, ми хочемо познайомитися і розповісти усім про ваше рукотворне диво природи.

Якщо в якомусь із цих описів ви впізнали себе, або знайому вам людину, напишіть нам на електронну пошту boratyn.project@gmail.com або телефонуйте за номером 095 708 4015.

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН