Боратинська сільська рада

Луцького району Волинської області

Наші орієнтувальники успішно виступили на Чемпіонаті міста Луцька

11.03.2019

Чемпіонат міста ЛуцькаНезважаючи на складні погодні умови, у неділю в лісовому масиві поблизу села Жабка Ківерцівського району відбулися старти відкритого Чемпіонату міста Луцька зі спортивного орієнтування. Організаторами заходу виступили Департамент сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради та Луцька федерація спортивного орієнтування.

Боротьбу за першість у своїх вікових групах вели більше 200 спортсменів не тільки з обласного центру, але й міста Ковеля, Рожищенського, Любомльського, Ківерцівського, Локачинського, Старовижівського, Ковельського районів, міста Коростишів Житомирської області та Рівненщини. Нашу громаду досить успішно представили орієнтувальники з Боратина. Так, Христина Варич виборола звання чемпіонки серед наймолодших дівчат. Срібну та бронзову медалі відповідно завоювали Юрій Черняк та Анна Петрушко.

Слід зазначити, що за підсумками стартів був визначений склад збірної команди області на Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування серед позашкільних установ, що відбудуться через два тижні у Трускавці. Серед тих, хто боротиметься за першість наші Юрій Черняк, Анна Петрушко та Аліна Андрющенко.

Віталій Гнатюк

АРХІВ НОВИН

приєднуйтесь до нас фейсбук
герб