Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов відвідав Боратин

19.07.2018

Ігор Жданов, голова ОТГ Сергій Яручик та начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Волинської ОДА Ігор Дмитришин оглянули територію Боратинського спорткомплексу.

Жданов у Боратині

«Це один із найкращих сільських спортивних комплексів у Східній Європі, прекрасне місце, де можна займатися спортом, насамперед, дітям, мешканцям Боратина та тим, хто проживає на території ОТГ. Ми говорили, що річне утримання цього комплексу коштує близько 200 тисяч.

Громада зараз сама справляється і несе фінансове навантаження, але щодо розвитку стадіону – потрібно допомагати. Ось, наприклад, ці доріжки під час зайняття спортом є вбивчими для ніг, потрібно класти резинове поліуретанове покриття, яке дозволяє нормально займатися на підготовчому рівні», – сказав Ігор Жданов.

Жданов і Яручик

Він додав, що доріжки на майданчику планують переробити, а виділити на це кошти обіцяють з Державного фонду регіонального розвитку. Також, за його словами, громада сподівається на субвенцію із державного бюджету щодо будівництва та реконструкції Палаців спорту.

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');