Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

Луцьке відділення ФСС йде на карантин

17.03.2020

З метою попередження загрози поширення коронавірусу та у зв’язку із запровадженням карантину Луцьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області переходить на закритий режим роботи та дистанційне обслуговування клієнтів. Консультації щодо питань соціального страхування громадяни можуть отримати у телефонному режимі: тел.-факс 770124, тел. 774324, 770727, 200728, а документи подавати на електронну адресу: luck.vo@fssu.gov.ua.

Також ФСС нагадує, що в умовах карантину діє особливий порядок видачі листків непрацездатності, який передбачений розділом 5 Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України від 13.11.2001 № 455.

Отримати лікарняний у зв’язку з відстороненням від роботи під час карантину можуть особи, робота яких пов’язана з обслуговуванням населення, якщо:
• ці особи були в контакті з інфекційними хворими або є бактеріоносіями;
• у разі неможливості здійснення тимчасового переведення цих осіб за їх згодою на іншу роботу, не пов’язану з ризиком поширення інфекційних хвороб.

У такому випадку листок непрацездатності видається інфекціоністом або лікуючим лікарем згідно з висновком лікаря-епідеміолога територіальної СЕС.

Принагідно нагадуємо, що якщо тимчасова непрацездатність застрахованої особи викликана карантином, накладеним органами санітарно-епідеміологічної служби, допомога по тимчасовій непрацездатності за рахунок коштів Фонду надається з першого дня за весь час відсутності на роботі з цієї причини.

Інформація надана Луцьким відділенням Фонду соціального страхування у Волинській області.

Лікарняний під час карантину

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');