Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

Конкурс на кращу світлину у вишиванці

12.05.2020

Вишиванка – це не просто національне українське вбрання. Вишиванка – генетичний код нації. Щороку у Боратинській громаді традиційно відзначали День вишиванки масштабними флешмобами та «вишиванковими» акціями. Однак, цьогоріч на заваді святкуванню став карантин. Ми не впадаємо у відчай та оголошуємо конкурс на кращу світлину у вишиванці.

Умови конкурсу дуже прості: до 16 травня надсилайте на електронну адресу boratyn.project@gmail.com або в приватні повідомлення нашої Facebook сторінки Боратинська об’єднана громада власне фото або фото із родиною. У повідомленні також вказуйте прізвище, ім’я, по-батькові та номер телефону. Для участі у конкурсі один учасник може подати лише одне фото. Головна умова – всі люди на фото мають бути у вишиванках. Свої світлини можуть надсилати усі охочі мешканці громади, вік учасників необмежений. Нагадуємо також про дотримання правил карантин – фотографуйтеся з найріднішими, членами родини, які проживають разом з вами.

Напередодні Дня вишиванки, усі світлини будуть опубліковані на нашому офіційному сайті та сторінці у Facebook. А безпосередньо 21 травня, у День вишиванки ми оберемо переможця. Ним стане автор фото із найбільшою кількістю вподобань. На переможця чекає подарунок – брендована альтернатива вишиванці – фірмова футболка або інший сувенір від Боратинської сільської ради.

Надсилайте свої фото – покажіть красу українських вишиванок!

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');