Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

Житель Голишева – чемпіон Європи з козацького бою

26.04.2021

Днями у Харкові завершився Чемпіонат Європи з козацького бою. Попри складну епідеміологічну ситуацію, стіни харківського Палацу спорту «Локомотив» зібрали понад 600 учасників – представників майже всіх регіонів України, Азербайджану, Вірменії, Грузії, Білорусії, Таджикистану та Литви. Боратинську громаду на Чемпіонаті у складі збірної Волині представляв 9-річний Ілля Анікін з Голишева (клуб бойових мистецтв «PRIDE»).

Юний спортсмен продемонстрував блискучі результаті і зумів завоювати чемпіонське звання. За результатами запеклих протистоянь Ілля здобув перше місце у розділі «Борня 2», а також друге у розділі «Борня 3» у ваговій категорії 30 кг.

Спортсмен розповідає, що конкуренція була високою: «Суперники були дуже гідні і сильні, тому морально було непросто. Вийшло так, що під час змагань я ще й травмував ногу і вже навіть хотів зніматися, але тато переконав іти до кінця. Незважаючи на те, що фінальний поєдинок за звання чемпіона я проводив із травмою, мені все ж вдалося здобути перемогу».

Гордості та радості за сина не приховують батьки – Микола та Іванна Анікіни: «Хвилювання було шалене, хоча ми знали, що він впорається. Ілля у нас справжній боєць, в усіх сенсах цього слова. Його перемога – результат тривалої і кропіткої праці, а ще, мабуть, талант. Син займається бойовими мистецтвами лише 2 роки, але вже зумів досягти чималих висот. Навіть на своїх перших змаганнях, в яких він брав участь після місяця тренувань, він здобув абсолютну перемогу. Ілля знайшов себе у спорті, йому це подобається, а ми намагаємося усіляко його у цьому підтримувати».

Після відпочинку та серії літніх навчально-тренувальних зборів, спортсмен у складі збірної Волині представлятиме честь України на Кубку Європи з козацького двобою, що відбуватиметься восени у Варшаві. Бажаємо успіху Іллі, нових перемог та рекордів.

Щоб не пропустити новин та першими дізнаватися про досягнення юного спортсмена підписуйтеся на його канал на YouTube https://www.youtube.com/channel/UC52JkpLGXDtJj1l0XGsoYhg

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');