Боратинська сільська рада

Луцького району Волинської області

Голосуй за «Своїх»

15.04.2019

Творчий проект СвоїСтартувало онлайн-голосування на сайті творчого проекту «Свої». Закликаємо підтримати жителів нашої громади, які змагаються за перемогу у номінаціях «СВОЇм серцем», «СВОЇми руками», «СВОЇм розумом».

Проголосувати можна на офіційному сайті проекту https://свої.com. Знаходьте на головній панелі сайту у верхньому правому куті кнопку з написом: «Голосуй за своїх» і далі дійте за інструкцією, яка з’явиться в інформаційному вікні. З однієї ІР-адреси (з одного гаджета) можна проголосувати за одного учасника тільки один раз.

Творчий проект «Свої» – це масштабне дійство, яке покликане відкрити усій Україні нові таланти Волині та допомогти втілити у життя найкращі задуми. Головна мета ініціативи – популяризація української культури та пошук талановитих людей. Медійними обличчями проекту є відомі співаки Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян. 

Учасники змагаються за перемогу у трьох номінаціях. «СВОЇм серцем» – це фестиваль талантів, який передбачає вокально-інструментальне, фольклорне, літературне, театральне, хореографічне, естрадно-спортивне та циркове види мистецтва. Напрям «СВОЇми руками» охоплює образотворче, декоративно-прикладне, фото- та кіномистецтво. А «СВОЇм розумом» дає змогу реалізувати цікаві бізнес-ідеї у двох категоріях: малі проекти – до 10 тисяч гривень і великі – до 30 тисяч. 

Долучайтеся до голосування та підтримайте мешканців нашої громади. Бажаємо всім СВОЇм успіхів і нових перемог!

АРХІВ НОВИН

приєднуйтесь до нас фейсбук
герб