Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

Гіркополонківські джури – переможці обласних змагань «Волинська Січ»

27.04.2021

На базі громадської організації «Волинська Січ» на Ковельщині Центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства організував обласні змагання серед волинських джур «Волинська Січ».

200 учасників з різних районів Волині, 20 команд-роїв Всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької гри «Сокіл («Джура») змагалися в п’яти конкурсах, як фізичної активності, наприклад воєнізована та туристська смуги перешкод, так і в інтелектуальних вікторинах, зокрема гра «Відун», інтелектуально-творче змагання «Пластун» та креативний конкурс «Презентація рою». У рамках змагань, всі учасники також мали можливість взяти участь в різноманітних майстер-класах.

Боратинську громаду на змаганнях представляли учні Гіркополонківського ліцею. Наші джури із рою «Молода Січ» продемонстрували одні з кращих результатів. За підсумками змагань гіркополонківські школярі посіли I місце у спортивно-туристській смузі перешкод, ІІІ місце у військово-спортивній смузі перешкод, а також завоювали «бронзу» в інтелектуально-творчих змаганнях «Пластун».

Вітаємо юних спортсменів та їх наставника Андрія Вострікова!

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');