Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

ФСС України запускає Лінію соціальної довіри

06.04.2020

Фонд соціального страхування України запускає Лінію соціальної довіри 0 800 501 892. Спільно із Міністерством соціальної політики, Урядом, за підтримки Офісу Президента, разом з Інститутом розвитку громадянського суспільства імені Голди Меїр, Інститутом психіатрії КНУ імені Тараса Шевченка миФонд соціального страхування починає роботу з підтримки українців у час, коли ми всі об’єднуються для боротьби із поширенням коронавірусної інфекції.

Понад ста операторів, серед яких працівники Фонду соціального страхування України, волонтери та професійні психологи надаватимуть усю необхідну інформацію: стан фінансування допомоги з приводу тимчасової непрацездатності, допомоги при вагітності та пологах, особливості виплат за лікарняними у період накладеного карантину, додаткові виплати від Фонду на час пандемії тощо.

Якщо людині потрібна психологічна підтримка, аби впоратись із тривожністю та стресом через надзвичайну ситуацію – їй допоможуть кваліфіковані оператори з багаторічним досвідом роботи у галузі психічного здоров’я.

Гуртуємось, аби допомагати один одному!

Лінія соціальної довіри Фонду соціального страхування 0-800-501-892.

Інформація надана Луцьким відділенням Фонду соціального страхування у Волинській області

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');