Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

Фотофлешмоб до Дня матері

03.05.2021

Фотофлешмоб Деь матері

«Мама», «мати», «мамуся» — у кожній варіації цього слова відчуваються нотки тепла. Воно йде в одному асоціативному рядку зі словами «любов», «затишок», «турбота». Варто сказати його вголос, як на серці стає легше, і всі проблеми вже не здаються такими значущими. 

9 травня в Україні відзначатимуть День матері. З нагоди свята ми оголошуємо зворушливий фотофлешмоб про найважливіше в світі – про маму та ваші почуття до неї.

Долучитися до фотофлешмобу дуже просто: до 8 травня включно надсилайте на електронну адресу boratyn.project@gmail.com або в приватні повідомлення нашої Facebook сторінки Боратинська громада своє фото з мамою. На світлинах можуть бути зображені діти з мамою, майбутні мами, кілька жіночих поколінь однієї сім’ї. Для участі у конкурсі один учасник може подати лише одне фото. Свої світлини можуть надсилати усі охочі мешканці громади, вік учасників необмежений. 

9 травня, у День матері, ми поділимося вашими світлинами на офіційному сайті Боратинської громади та сторінці у Facebook, таким чином привітавши наших найрідніших.

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');