Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

Фонд соціального страхування інформує

23.03.2020

Фонд соціального страхування України інформує про загальний порядок оплати листка непрацездатності Також повідомляють про механіхми компенсації заробітку за час самоізоляції під меднаглядом і перебування в лікарнях, а також компенсації заробітку за час лікування гострих респіраторних хвороб.

Детальні роз’яснення щодо відповідних випадків можна завантажити за посиланнями:
Роз’яснення щодо загального порядку оплати листка непрацездатності
Роз’яснення щодо компенсації заробітку за час самоізоляції під меднаглядом і перебування в лікарнях
Роз’яснення щодо компенсації заробітку за час лікування гострих респіраторних хвороб

Роботодавців закликають подавати заяви на оплату лікарняних і звіти дистанційно. Охоплення електронним документообігом щодо заяв-розрахунків, на підставі яких Фонд соціального страхування України здійснює фінансування матеріального забезпечення, на сьогодні сягає вже понад 65%. З метою протидії поширенню COVID-19, страхувальникам (роботодавцям) на час карантину рекомендують надавати перевагу дистанційній формі подачі документів до Фонду.

Можливість подання заяв-розрахунків і повідомлень про виплату коштів застрахованим особам в електронному вигляді була впроваджена з 01 жовтня 2018 року, також у електронному вигляді роботодавці мають можливість подати щоквартальний звіт по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів.

Для подання до Фонду електронних документів із застосуванням електронного підпису/печатки страхувальники мали укласти відповідний договір. Клієнтське спеціалізоване програмне забезпечення для створення та подання електронних документів роботодавець обирає самостійно.

Нагадаємо, фінансування матеріального забезпечення, у тому числі допомоги по тимчасовій втраті працездатності (оплата за лікарняними) та допомоги по вагітності та пологах, здійснюється Фондом на підставі прийнятої від роботодавця заяви-розрахунку.
Всі виплати за лікарняними у період карантину здійснюватимуться Фондом соціального страхування України у повному обсязі.

Інформація надана Луцьким відділенням Фонду соціального страхування у Волинській області

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');