Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

«Дитячі» виплати ФОПам: як оформити допомогу

06.05.2020

Фізичні особи-підприємці, котрі обрали спрощену систему оподаткування і належать до 1 та 2 групи платників єдиного податку, можуть оформити допомогу на дітей на офіційному вебпорталі Міністерства соціальної політики. Про це інформує пресслужба міністерства.

«Допомогу на дітей фізичні особи-підприємці можуть оформити онлайн, заповнивши електронну форму на офіційному вебсайті Міністерства соціальної політики www.msp.gov.ua в розділі «е-сервіси» або за посиланням, а також скориставшись Єдиним порталом державних послуг «Дія», – йдеться в повідомленні. Водночас на оприлюдненій інфографіці зазначається, що оформити допомогу можна також безпосередньо звернувшись до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації/проживання.

Звертаємо увагу, що фізичні особи-підприємці, що мешкають на території Боратинської громади, для оформлення допомоги можуть звертатися до ЦНАП Боратинської сільської ради.

У Мінсоцполітики інформують, що допомога надається за місцем реєстрації або фактичного проживання. За інформацією міністерства, для оформлення необхідно подати наступні документи: заяву, яка складається з персональних даних заявника, даних про дітей та даних про перерахування коштів, скановану копію свідоцтва про народження дитини (дітей), скановану копію довідки з ПФУ про сплату ЄСВ (форма ОК-7), скановану копію документа, що посвідчує проживання на території України (для іноземців) та скановану копію рішення районної, районної у містах Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчого органу міської, районної у місті (у разі створення) ради, сільської, селищної ради об’єднаної територіальної громади або суду про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).

Розгляд звернення триває протягом трьох робочих днів з дня отримання заяви з усіма необхідними документами.

Нагадуємо, що консультації та роз’яснення щодо надання адміністративних послуг, зокрема оформлення допомоги на дітей для підприємців, можна отримати у телефонному режимі за номером (0332) 294-257. Заяви та звернення можна надсилати поштою за адресою: 45605, с. Боратин, вул. Центральна, 15 Луцький район, Волинська область або на електронну скриньку boratyn.cnap@gmail.com.

Допомога на дітей підприємцям

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');