Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

Дитсадки Боратинської громади відновили роботу

02.06.2020

У Боратинській громаді відновили роботу дошкільні навчальні заклади. Відповідне рішення було прийняте на засіданні виконавчого комітету Боратинської сільської ради. Зокрема, установи розпочали роботу із 2 червня, тоді як відвідування закладів дошкільної освіти вихованцями буде можливим лише з 9 червня. Наразі у дитячих садках триває підготовка до прийому маленьких відвідувачів. 

Зауважимо, що функціонування дошкільних закладів у мовах карантину відбуватиметься із дотриманням усіх протиепідемічних заходів, регламентованих Тимчасовими рекомендаціями щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), що затверджені постановою Головного державного санітарного лікаря України від 21 травня 2020 року.

Закликаємо батьків бути максимально відповідальними та уважними, аби полегшити повернення дітей до дитячого садка. Пропонуємо кілька порад про те, як підготувати дитину до садочка після тривалої перерви.

До першого навчального дня батькам варто:
▪ відновити звичайний розпорядок дня дитини
▪ влаштувати короткі онлайн-зустрічі з іншими дітьми з дитячого садка, особливо, якщо вони довгий час не спілкувались
▪ розповісти дитині про нові правила та обмеження (пояснити, що деяких іграшок в дитячому садку не буде, а столи та стільці можуть бути розміщені інакше тощо)
▪ попередити дитину, що батькам не можна заходити в дитячий садок.

Рішення виконавчого комітету № 265 «Про координацію роботи дошкільних навчальних закладів в умовах карантину»

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');