Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

Доступ до кладовищ у поминальні дні обмежено

24.04.2020

На території Волині обмежили доступ до кладовищ для відвідувачів до 12 травня. Відповідне розпорядження від 22 квітня 2020 року №31 підписане за дорученням голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка керівником робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) на території Волинської області.

Так, розпорядження передбачає обмеження доступу громадян для відвідування кладовищ в поминальні дні до 12 травня 2020 року, крім випадків здійснення поховання померлого, за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням вимог розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) на території Волинської області від 09 квітня 2020 року № 21 «Щодо безпечного поводження з тілами померлих осіб з підозрою або підтвердженням коронавірусної хвороби (COVID-19)», а також за участі не більше ніж 10 осіб та забезпечення відстані між присутніми не менше ніж 1,5 метри.

Новий пік захворюваності на коронавірус очікують орієнтовно на кінець квітня-початок травня. Щоб мінімізувати негативні наслідки розповсюдження хвороби, громадян закликають поводитися свідомо та не відвідувати цвинтарі у провідні дні.

Додамо, що такі обмежувальні заходи не слід сприймати як скасування поминальних днів, адже їх офіційно перенесено на 6 червня – Троїцьку поминальну суботу.

Будьмо відповідальними – залишаймося вдома.

Розпорядження від 22.04.2020 № 31 «Про обмеження доступу громадян до відвідування кладовищ в поминальні дні»

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');