Боратинська сільська рада

об’єднана громада Луцького району Волинської області

До реабілітаційного комплексу у Боратині завітали нідердандські колеги

09.10.2019

Обмін досвідом Агапе 1Медперсонал реабілітаційного комплексу «Агапе» переймав нідерландський досвід. Іноземні колеги завітали до Боратина, де й відбулося навчання. Про це повідомляють на офіційній сторінці реабілітаційного комплексу у Facebook. 

«Аби бути професіоналом своєї справи, потрібно постійно навчатися та поглиблювати знання серед спеціалістів як із рідної країни, так і з-за кордону. Саме тому відповідальна за реабілітацію у РК «Агапе» Світлана Гусєва запросила медичних працівників із Європи завітати до комплексу та поділитися власним досвідом», – йдеться у дописі.

У вересні дві медсестри з Нідерландів – Аня де Хаан та Евелін Шіпперен – завітали до України, зокрема, на Волинь. Впродовж двох тижнів вони ділилися корисними знаннями та навичками з персоналом «Агапе». До слова, за плечима в нідерландок десятки років роботи у медсестринстві, а саме – 24 та 28, відповідно. Нині ж вони працюють у реабілітаційному комплексі невеликого містечка Утрехт.

Гості з-за кордону залишилися позитивно враженими від усього побаченого. Зауважимо, що реабілітаційний комплекс «АГАПЕ УКРАЇНА» у Боратині – добровільна, неприбуткова громадська організація, яка служить людям з інвалідністю. Установа, яка спеціалізується на фізичній реабілітації та адаптації людей з особливими потребами, є однією з найкращих в Україні.

Обмін досвідом Агапе 2

Обмін досвідом Агапе 3

 

графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН