Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

До Боратинської громади на екскурсію завітали студенти Луцького НТУ

25.09.2020

Візит студентів ЛНТУ 2020 1

Студенти 3 курсу Луцького національного технічного університету завітали на екскурсію до Боратинської громади. Молоді люди навчаються на факультеті фінансів, обліку, лінгвістики та права та здобувають вищу освіту за спеціальністю «Соціальне забезпечення».

Під час візиту студенти ознайомилися з інфраструктурою громади – відвідали ЦНАП, Боратинську амбулаторію та місцевий спорткомплекс. Студентів особливо зацікавила робота Центру надання адміністративних послуг та Служби у справах дітей, сім’ї та соціального захисту населення у контексті надання соціальних послуг. Спільно з представниками органу місцевого самоврядування молоді люди також обговорили питання децентралізації, перспективи розвитку та стратегічні цілі Боратинської громади.

Візит студентів ЛНТУ 2020 3Про структуру апарату сільської ради, повноваження і обов’язки сільського голови та депутатів розповів очільник Боратинської громади Сергій Яручик. Голова закликав молодь не бути байдужими і цікавитися політичним та соціально-економічним розвитком своїх громад та країни в цілому:

«Мешканці громад, особливо молодь, повинні мати об’єктивну думку про владу, сформовану на основі власних спостережень. Під час таких інформаційних заходів та екскурсій кожен може стати на крок ближче до місцевої влади. Вкрай важливим також вважаю процес залученості мешканців до прийняття рішень – у цьому плані ми намагаємося бути максимально лояльними та відкритими».

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');