Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

До 11 травня карантин триватиме без пом’якшення

01.05.2020

Впродовж останніх днів значно зросла кількість громадян, які попри карантинні обмеження все частіше виходять з дому. На вулиці хороша погода, карантин підходить до завершення – відтак люди почали нехтувати правилами безпеки. Така поведінка є абсолютно помилковою та безвідповідальною, адже Україна досі не пройшла пік захворюваності на COVID-19. Ситуація все ще залишається критичною, за даними МОЗ станом на 1 травня в Україні зафіксовано 10861 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 272 летальний, 1413 пацієнтів одужали, за добу зафіксовано 455 нових випадків.

Шановні мешканці громади, закликаємо вас бути свідомими та відповідальними і до завершення карантину, 11 травня, беззаперечно дотримуватися встановлених правил і норм. Без нагальної потреби не виходити на вулицю, не відвідувати місця скупчення людей, під час перебування на вулиці, одягати захисні маски, зберігати дистанцію не менше ніж 2 метри та дотримуватись правил особистої гігієни. Нагадуємо, що відвідування дитячих і спортивних майданчиків, парків, скверів, зон відпочинку, зупинок громадського транспорту заборонено. Також заборонено перебування у громадських місцях групою більше, ніж 2 осіб.

Наближаються травневі свята, однак це не підстава ігнорувати карантинні вимоги. Проведіть вихідні вдома – це допоможе зберегти ваше здоров’я і здоров’я ваших близьких, а також пришвидшить вихід із карантину.

Будьмо свідомими – залишаймося вдома!

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');