Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

Депутатка з Баєва виготовила 25 еко-килимків

21.08.2019

Килимки Іванка 1

У рамках еко-руху, Боратинську громаду охопив справжній килимковий бум. Місцеві майстрині та майстри виготовлять килимки будь-якого розміру, форми та кольору. Різноманіття плетених виробів вражає!

Нагадаємо, що ми започаткували еко-рух «Дай життя вживаним речам, відновивши традицію своїх бабусь». До того ж, передані нам килимки ми запропонуємо відвідувачам Фестивалю Боратинської громади, щоб ті зручно вмостилися на Боратинському стадіоні. Визначення найкращої майстрині/майстра з плетіння килимків триває. На того, хто до 22.08.2019 передасть найбільше килимків, чекає цінний подарунок, який ми вручимо на Фестивалі Боратинської громади.

Наразі, за кількістю власноруч виготовлених еко-килимків, лідирує жителька Баєва Іванна Кривич. Жінка, яка до того ж є депутаткою у рідному селі, сплела 25 килимків, встановивши новий «рекорд» громади. Пані Іванну, без перебільшення, можна назвати майстринею, адже її вироби – справжні витвори мистецтва.

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');