Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

Чергові перемоги орієнтувальників громади

08.04.2021

Незважаючи на примхи погоди, сезон спортивного орінтування набирає обертів. Активну участь у заходах приймають і спортсмени нашої громади, роблячи це досить успішно. Не став виключенням і старт другого етапу змагань Парк-тур, який в парку 900-річчя міста Луцька організували Волинський обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді, Міський центр туризму, спорту і краєзнавства Луцької міської ради та Луцька федерація спортивного орієнтування.

Представники Боратинської громади успішно виступили на змаганнях. Серед спортсменів молодших вікових перемогу святкували Дарина Казакова та Тимофій Савонік з Променя, серед призерів – Маргарита Олійник та Юлія Рихлюк з Боратина. Серед найкращих і боратинці Андрій Марчук та Юрій Черняк, які до речі досить успішно виступили на Чемпіонаті України, який нещодавно проходив в місті Трускавці на Львівщині.

 Віталій Гнатюк

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');