Боратинська сільська рада

Луцького району Волинської області

Чергова допомога у рамках співпраці з Луцькою районною лікарнею

11.07.2019

Раніше ми повідомляли, що для потреб Луцької центральної районної лікарні з ініціативи членів Україно-Американської Культурної Асоціації штату Орегон Олександра Кізіми, Володимира Ткача, Ігоря Левківа, а також представників Боратинської громади, зокрема Петра Янюка, придбали сучасне лабораторне обладнання. Це стало можливим у рамках співпраці Асоціації з відомою фармацевтичною компанією США «Medical Teams International».

Сьогодні, 11 липня, відбулася чергова передача медичних матеріалів на суму орієнтовно 400000 гривень. Директор районної лікарні Сергій Коновал стверджує, що така співпраця допомагає підвищувати спроможність лікарні, забезпечуючи людей якісними послугами.

Член Україно-Американської Культурної Асоціації штату Орегон Олександра Кізіма переконаний, що співпраця продовжиться. Уже сьогодні Асоціацією здійснюється допомога більшості лікарень Волинської області та закладам інших областей України. У пріоритеті, при цьому, – забезпечення матеріалами та обладнанням дитячих лікарень.

Сільський голова Сергій Яручик і представник депутатського корпусу Боратинської сільської ради Петро Янюк упевнені, що від такої співпраці лише виграють люди. Це важливо ще й з огляду на те, що забезпечення надання якісних послуг населенню є пріоритетом для Боратинської громади.

розклад руху транспорту
графік прийому лікарів
графік вивозу сміття
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН