Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

Боратинський ДНЗ «Сонечко» – серед переможців Всеукраїнського конкурсу

14.07.2020

Проект Боратинський ДНЗ 8

Боратинський ДНЗ «Сонечко» знову у числі кращих дошкільних закладів України. Днями оголосили переможців Всеукраїнського фестивалю гри, навчання та натхнення Play Fest 2020. Приємно відзначити, що у номінації «Мріємо, діємо, досягаємо!» дитячого проекту-конкурсу «Успіх» заслужену перемогу здобув Боратинський дитсадок.

Нагадаємо, що за своєю ідеєю та концепцією Фестиваль Play Fest є унікальним в Україні, оскільки має на меті показати як поєднати гру і навчання, як зробити навчання цікавим та мотивуючим для дітей і допомогти дорослим усвідомити, як підготувати дитину сьогодні до успішної реалізації у світі. У рамках конкурсу педагоги, вихованці та батьки спільно вирішували різноманітні завдання, реалізовували проекти, влаштовували акції та челенджі. Цікаво, що цьогоріч Фестиваль відбувся в онлайн-форматі.

«Ось і завершився фантастичний рік участі педагогів нашого закладу у Всеукраїнському фестивалі гри, навчання та натхнення Play Fest 2020. Цей проект збагатив педагогічну спільноту дошкільного закладу «Сонечко» яскравими емоціями, креативними завданнями, оригінальними ідеями, які нам вдалося успішно реалізувати в онлайн-форматі, – діляться враженнями від проекту представники дошкільного закладу. – Щиро дякуємо команді The LEGO Foundation за високу оцінку нашої роботи. Всім учасникам зичимо творчих успіхів та нових досягнень! Пам’ятаймо, успіх завжди поруч, треба лише повірити в це!»

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');