Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

Боратинські школярі долучилися до Всесвітньої акції з прибирання

21.09.2020

«Побачив? Прибери», – таке гасло обрали учасники екоподії «World Cleanup Day», участь у якій беруть люди з 180 країн. Цьогоріч екологічна акція відбулася і в Боратині. До Всесвітнього дня прибирання долучилися учні та вчителі місцевої школи.

«Озброївшись» рукавичками, пакетами для сміття, віниками, екоактивісти взялися звільняти територію школи від сміття. Спільними зусиллями вдалося прибрати одразу кілька локацій та зібрати чимало пакетів сміття.

Учні розповідають, що своїми діями хотіли привернути увагу суспільства до проблем, які негативно впливають на планету і на людство в цілому: «Наша Земля  – це наша домівка, і від того в якому вона стані залежить наше сьогодення і майбутнє. Долучилися до цієї ініціативи, бо вважаємо питання екології дуже важливим на сьогоднішній день. Прибрати сміття біля своєї школи або домівки – важливий крок для безпечного майбутнього, який під силу кожному».

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');