Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

Боратинська громада отримала «скриньку здоров’я» для боротьби з COVID-19

11.06.2020

Скринька здоров'я 2

Боратинська громада отримала «скриньку здоров’я» від європейських донорів. У наборі найнеобхідніше – захисні рукавички, маски і респіратори, окуляри та халати, безконтактні термометри, дезінфікуючі засоби. Усі товари сертифіковані відповідно до українських та міжнародних стандартів.

Громада отримала гуманітарну допомогу у рамках проєкту Міжнародного благодійного фонду «Карітас України» «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Такий комплект захисних засобів допоможе медичним працівникам залишатися в безпеці та підтримувати здоров’я мешканців громади.

«Скринька здоров’я» стане важливою підтримкою у цей непростий час. У набір входять найнеобхідніші засоби. Дякуємо за підтримку, переконані, що спільними зусиллями ми подолаємо усі негаразди», – коментують медичні працівники.

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');