Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

Боратинська громада розвиває ґендерно-чутливі послуги

01.10.2019

Боратинська громада стала учасницею проекту «Практики ґендерного аналізу в громадах». Ініціативу реалізує ГО «Всеукраїнська Демократична дія» за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою». На заключній прес-конференції у Києві Боратинську громаду представляла начальник відділу ЦНАП Алла Пігула.

Під час зустрічі учасники обговорили питання організації ґендерно-чутливих послуг та застосування інструментів ґендерного аналізу у процесі вироблення та оцінки місцевих політик та послуг на рівні громади. Також у рамках заходу відбулася презентація посібника «Практики гендерного аналізу в громадах», що містить результати відповідного дослідження у Боратинській громаді.

«Впровадження ґендерного підходу у роботу ЦНАП наблизить адміністративні послуги до реальних потреб мешканців. Реалізація проекту допоможе створити безпечні, справедливі та зручні для різних соціальних груп простори для надання адміністративних послуг», – переконані у Боратинській громаді.  

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');