Боратинська сільська рада

об’єднана громада Луцького району Волинської області

Боратин запрошує орієнтувальників на змагання

11.09.2019

Спортивні змагання Боратин 1

Вже цієї неділі, 15 вересня, на спортивному майданчику «Сонячний» у селі Боратин відбудуться змагання зі спортивного орієнтування «Новачок». Захід спільно організовують Боратинська сільська рада та Волинський обласний Центр туризму, спорту та екскурсій (ЦТСЕ).

Змагання зі спортивного орієнтування проводитимуться у 4 вікових категоріях окремо серед жінок та чоловіків. Особистий залік проводитиметься у групах:
• 2002 р.н. і старші
• 2003-2004 р.н.
• 2055-2006 р.н.
• 2007 р.н. і молодші

Окрім цього, програма заходу передбачає змагання серед спортивних сімей, у яких зможуть взяти участь батьки разом з дітьми до 9 років. Цього разу організатори спортивного дійства підготували для орієнтувальників спортивну карту локації, на території якої відбудуться змагання (місцевість в долині від Хрестовоздвиженського храму до вул. Перемоги), автор – методист ЦТСЕ Ігор Мальчик. Для учасників змагань будуть проведені консультації з користування спортивною картою та інструктаж щодо проходження дистанції.

Взяти участь у змаганнях запрошують усіх охочих – професіоналів, тих, хто вже має досвід участі у подібних заходах, а також новачків, які люблять туризм та хочуть спробувати свої сили. Нагадуємо, що захід відбудеться 15 вересня на майданчику «Сонячний» у Боратині. Початок змагань о 10:30.

Віталій Гнатюк

графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН