Боратинська сільська рада

об’єднана громада Луцького району Волинської області

Близько 100 учасників зібрали змагання з туризму «Баїв-2019»

15.05.2019

Баїв активно долучився до туристської роботи. Поблизу місцевої школи відбулися змагання зі спортивного туризму «Баїв-2019». Участь у заході взяли близько 100 спортсменів з Баєва, Боратина, Променя, Гіркої Полонки та міста Луцька. Учасники змагалися на дистанціях пішохідного та велосипедного  туризму, демонстрували свою вправність у  змаганнях «Лабіринт» та «Смуга перешкод». До слова, потрібно відмітити велику роботу в цьому напрямку завідувача відділом Центру туризму, спорту та екскурсій Олега Черчика, який з вересня минулого року веде гуртки на базі місцевої школи. Він не тільки став ідейним організатором змагань, але й разом зі своїми вихованцями підготував територію для туристичних стартів.

У ході напруженої боротьби перемогу в змаганнях з пішохідного туризму святкували Костянтин Сусь, Ульяна Пась, Діана Єфімова, Анна Кривич (Гірка Полонка), Максим Дармовіс (Боратин), Сергій Стричинець (Промінь). Найкращі результат на дистанції велотуризму в Маргарити Яриз, Богдана Шмиги (Промінь), Богдани Лавренчук (Боратин), Ярослава Войтовича, Станіслава Колотюка (Команда «Сокіл), Діани Єфімової (Гірка Полонка). Усіх переможців та призерів змагань відзначили дипломами школи, окрім того, усі спортсмени отримали диплом учасника Всесвітнього дня орієнтування, який щороку проводиться у світі з метою популяризації цього виду спорту.

Вже незабаром, 17 травня, на базі Боратинського спорткомплексу та місцевої школи відбудуться старти змагань зі спортивного орієнтування. Кожен учасник отримає пам’ятний диплом з нагоди Всесвітнього Дня орієнтування. Тож запрошуємо усіх охочих долучитися до спортивного дійства.

Віталій Гнатюк

 

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН