Боратинська сільська рада

об’єднана громада Луцького району Волинської області

Бізнес-ініціатива від ініціативної молоді Боратинської громади

25.03.2020

Бути бізнес-леді справа не з легких, а якщо тобі лише 11 років, то ще важче. Але не для учасниці Програми «Ініціативна молодь» Боратинської сільської ради Дарини Томащук.

Жителька Боратина вже в юному віці вчиться заробляти кошти, реалізуючи своє захоплення – створювати хенд мейд вироби. Після перемоги у Програмі «Ініціативна молодь» Дарина закупила необхідні матеріали та провела два платні майстер-класи для учнів Боратинської школи. Обидва заходи сумарно відвідало близько 60 дітей, вартість участі у першому майстер-класі становила 30 грн, у другому – 35 грн. Дівчина стверджує, що вдалося не лише повернути витрачені на закупівлю матеріалів кошти, а й заробити. Частину виручених грошей юна бізнес-леді відклала, а частину планує інвестувати у продовження справи і вже після карантину провести чергові майстер-класи. Запорукою успіху Дарина вважає любов до справи, яку робиш і каже, що завдяки цій любові та хорошому оточенню їй і вдається втілювати свої мрії в життя.

Будь-яка справа, звісно, вимагає злагодженої командної роботи, тому «бізнес-партнери» (батьки, вчителі та друзі) тут як тут – завжди готові допомогти дівчині у її починаннях.

Бажаємо успіхів, Дарино! І у дорослому житті не забувай, що власний бізнес варто реєструвати на сприятливій для розвитку території Боратинської громади))

Схожі публікації:
Ініціативна молодь представила Боратинську громаду на обласному Конкурсі ідей
Переможниця програми «Ініціативна молодь» організувала Андріївські вечорниці
+1 ініціатива від молоді Боратинської громади
Сім’я Сергійчуків завдяки «Ініціативній молоді» об’єднала понад 100 дітей

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН