Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

Бібліотеки громади долучилися до Всеукраїнського тижня дитячого читання

26.03.2021

Всеукраїнський тиждень дитячого читання – це  щорічне  свято, яке відзначають наприкінці березня у бібліотеках всієї країни. Це довгоочікувана подія для дітлахів, а ще хороша нагода провести канікули цікаво, весело та з користю.

До традиційного свята дитячої книжки долучилися і бібліотеки Боратинської громади. Тиждень читання був наповнений зустрічами з улюбленими дитячими творами, літературними подорожами, іграми та вікторинами, різноманітними конкурсами, акціями.

У бібліотеці села Боратин тиждень розпочався із літературних перегонів «В країні казок», юні читачі також переглянули відеопрезентацію про історію книгодрукування, знайомилися з періодичними виданнями для дітей, розгадували кросворди, грали ігри.

Для читачів книгозбірні села Гірка Полонка підготували виставку «Її величність Українська книга», де всі охочі мали нагоду ознайомитися з літературними новинками та нетлінною класикою. Школярі взяли участь у бібліошопінгу «Нова книга у фонді біблотеки», а також долучилися до проведення майстер-класу з виготовлення паперових прикрас.

У Баківцівській бібліотеці відбувся книжковий дайвінг «Три причини почитати: цікаво, корисно, потрібно» та чаювання із книгою.

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');