Боратинська сільська рада

Луцького району Волинської області

Біатлоніст з Боратина тренується у складі збірної Волині

06.08.2019

Денис Деркач біатлоніст14-річний Денис Деркач з Боратина здобув блискучу перемогу у дуельних стрілкових змаганнях в рамках «Boratyn Sport Fest 2019». За результатами змагань хлопця відібрали до тренувального табору збірної Федерації біатлону Волині.

Денис розповідає, що біатлоністом став зовсім нещодавно: «На тренування ходжу кілька тижнів, але за цей час вже встиг полюбити цей вид спорту. У нас в Боратині діє багато спортивних секцій та гуртків – футбол, туризм, легка атлетика, але всі вони вже стали якимись звичними. Коли почув, що розпочинає роботу секція з біатлону – одразу зацікавився, адже це щось нове, тому і вирішив спробувати свої сили. Як на мене, біатлон – дуже цікавий спорт, тут можна водночас продемонструвати свою швидкість на трасі, а також перевірити точність у стрільбі. Наставники кажуть, що у мене непогано виходить, тож і надалі продовжуватиму займатися біатлоном».

До слова, на території Боратинської громади біатлон почав розвиватися відносно нещодавно. Та попри це, наші біатлоністи уже встигли досягти неабияких успіхів у цьому виді спорту.

«Для підготовки спортсменів є всі умови – на Боратинському спорткомплексі відпрацьовуємо техніку стрільби, а також працюємо над витривалістю спортсменів, – зазначає тренер Федерації біатлону Волині Олександр Акрицький. –  Варто відзначити потенціал тутешніх біатлоністів. Яскравий приклад – Денис Деркач, хлопець зумів вибороти важливу перемогу на перших же змаганнях, у яких брав участь. У Дениса вроджене вміння до влучної стрільби. Якщо з ним позайматися як слід, попрацювати над фізичною підготовкою – на нього, без сумніву, чекає успіх у біатлоні».

 

 

 

 

розклад руху транспорту
графік прийому лікарів
графік вивозу сміття
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН