Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

Баївських школярів навчали фінансовій грамотності

08.04.2021

Що таке гроші? Як ефективно керувати власними фінансами? Як збільшити свої доходи та досягнути фінансової впевненості? Відповіді на ці та інші питання шукали учні 9 -11 класів Баївської школи під час тренінгу з основ фінансової грамотності. Навчання для школярів організували представники Луцького національного технічного університету – доцент кафедри міжнародних економічних відносин, депутатка Луцької районної ради Оксана Урбан та завідувач кафедри соціогуманітарних технологій Оксана Жук.

Учасники тренінгу активно працювали над формуванням власного бюджету, вчилися будувати фінансові цілі та плани. Окрім цього, спікерки у легкій та інтерактивній формі розповіли про базові економічні категорії та види фінансових послуг.

«Дуже приємно, що діти стали активними учасниками тренінгу, – розповідає Оксана Урбан. – Впродовж усього заняття учні задавали питання, обговорювали актуальні проблеми та вчилися відстоювати свою точку зору. Такий формат проведення навчання дозволяє не лише підвищити знання у сфері економіки, а й сприяє формуванню навичок комунікації».

Тренінг відбувся у рамках проєкту «Діалог поколінь – створення простору для міжкультурного обміну». Ініціатива впроваджується спільно Луцьким національним технічним університетом, Боратинською сільською радою та активними жителями громади за підтримки Британської ради в Україні. 

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');