Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

Ансамбль акордеоністів здобув перемогу у Міжнародному конкурсі

04.03.2021

Ансамбль акордеоністів Гіркополонківської музичної школи зайняв перше місце на Міжнародному дистанційному конкурсі «Любов без меж». У мистецькому змаганні взяли участь близько 400 учасників з Естонії, Молдови, Узбекистану, Болгарії, України. Конкурсами змагалися у номінаціях «Вокальне мистецтво», «Інструментальне мистецтво», «Образотворче мистецтво», «Декоративно-ужиткове мистецтво», «Театральне мистецтво».

За результатами змагань наш ансамбль став лауреатом I премії у номінації «Інструментальне мистецтво». Перемогу акордеоністам принесло виконання твору «Експресія» А. Марценюка.

Наставниця музикантів Марія Лавренюк розповідає, що це перший конкурс після тривалої перерви, що була зумовлена карантином: «Ми вже давно не були на великій сцені, а цей конкурс, хоч і дистанційний, дав можливість продемонструвати те, на що ми здатні. Радіємо, мелодія звучання акордеону прийшлася до душі журі та слухачам. До речі, у якості переможця ми отримали запрошення на конкурс-фестиваль у Болгарії, тож при нагоді влаштуємо справжній «живий» концерт».  

Довідково: Ансамбль акордеоністів Гіркополонківської музичної школи – музичний колектив із 26-річною історією. Ансамбль без перебільшення можна назвати візитівкою громади – колектив неодноразово завойовував перемогу на різноманітних музичних конкурсах різного рівня та ставав володарем найпрестижніших нагород.

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');