Боратинська сільська рада

територіальна громада Луцького району Волинської області

Алгоритм дій за підозри COVID-19

02.04.2020

МОЗ опублікувало алгоритм дій при підозрі на коронавірус. У відомстві розповіли, кому дзвонити у разі появи симптомів і як діяти до приїзду медиків.

Алгоритм дій за підозри COVID-19
1. Якщо ви занедужали і у вас з’явилися симптоми ГРЗ (кашель, підвищення температури тіла, загальна слабкість тощо), зателефонуйте своєму сімейному лікарю.
2. Якщо у вас, крім цих симптомів, є задишка, стійкий біль у грудній клітці, значне підвищення температури, діарея, порушення свідомості – здійсніть виклик екстреної медичної допомоги за номером 103.
3. Диспетчер 103 здійснить опитування за алгоритмом. Надайте йому достовірну інформацію. Диспетчер визначить ваш стан і за показами направить бригаду екстренної медичної допомоги.
4. Підготуйтеся до приїзду бригади: відчиніть двері, провітріть приміщення та надіньте медичну маску. Медичні працівники оцінять ваш стан та визначать, чи є потреба у госпіталізації.
5. Якщо показів до госпіталізації немає, працівники бригади нададуть рекомендації щодо самоізоляції та попросять вас звернутися до свого сімейного лікаря, а за його відсутності – на «гарячу» регіональну лінію по COVID-19. За потребою до вас направлять медичного працівника для забору біоматеріалів для лабораторного обстеження на COVID-19.
6. Якщо покази до госпіталізації є, а саме за середнього і важкого перебігу захворювання, вас госпіталізують у визначену лікарню на стаціонарне лікування.

Нагадуємо, що правдиву інформацію про захворювання, викликане новим коронавірусом COVID-19, можна знайти на офіційних сайтах:
https://moz.gov.ua – Міністерство охорони здоров’я України
https://www.phc.org.ua – Центр громадського здоров’я МОЗ України:
https://covid19.com.ua – офіційний сайт про COVID-19 Кабінету Міністрів України
https://www.facebook.com/moz.ukr – офіційна сторінка МОЗ у мережі Фейсбук
https://t.me/COVID19_Ukraine – телеграм канал Коронавірус_інфо

Щоб привернути увагу молоді до запобіжних заходів і боротьби з COVID-19, у соціальних мережах Tik Tok та Instagram також з’явилися аккаунти «Коронавірус інфо», які авторизовані МОЗ України.

Дізнавайтеся інформацію з надійних джерел, пам’ятайте, що інформаційна гігієна не менш важлива.
Залишайтеся вдома та бережіть себе!

Алгоритм дій за підозри Covid 19

Covid 19
графік руху
графік прийому лікарів
КП Боратин
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-30153856-38');