Боратинська сільська рада

Луцького району Волинської області

170 дітей Боратинської громади оздоровлюються у літніх таборах

08.07.2019

Діти Боратинської громади оздоровлюються у таборах відпочинку. Цьогоріч 170 юних мешканців громади (діти пільгових категорій, переможці олімпіад, конкурсів та змагань) відпочивають у таборах «Сонячний» (с. Гаразджа) та «Світанок» (с. Дачне). Оздоровлення та відпочинок здійснюється відповідно до «Програми оздоровлення та відпочинку дітей Боратинської сільської ради на 2018-2020 роки» за рахунок коштів бюджету Боратинської сільської ради та субвенції з обласного бюджету.

Діти задоволені відпочинком та залюбки діляться першими враженнями від табірного життя:

«Табір «Сонячний» просто чудовий! Тут є все: і нові друзі, і чудові виховники, і квести, і концерти… Все можна перелічувати дуже довго. Але одне я знаю точно: наступного року я знову приїду в «Сонячний». В моїх спогадах завжди житимуть пісні Юри, позитивні танці Каті і Саші, смішна тональність Роми… і солодкий подарунок нашому куреню від Друга Петра. Ми дружно вийшли на сцену і цілим куренем подякували виховникам за їхні добрі серця. А потім горіла ватра і всі плакали… бо не хотіли вірити, що сонячні тижні закінчились. За ці всі незабутні моменти я просто кажу дякую, табору «Сонячний», і до зустрічі» – Анастасія Сергійчук, 7 клас, Мстишин.

«З 22 червня по 5 липня мені пощастило побувати у таборі Сонячний, що у селі Гаразджа. Мені там дуже сподобалося. Відбулося багато змін: тепер не загони, а курені, не вожаті, а виховники, а зарядка називається руханка. Все так – бо ми патріоти і розмовляємо українською мовою. У таборі я знайшов багато друзів, з якими планую спілкуватися в майбутньому. Я був у 2 курені з чудовими виховниками Світланою Володимирівною та Мар’яною Сергіївною. Щодня ми брали участь у різних квестах, іграх та розвагах. Ми неодноразово грали у футбол з місцевими та дуже круту гру «Теренівка». Також там були діти і виховники, з якими я спілкувався раніше. Загалом у мене залишилося багато яскравих спогадів та вражень про цей табір!» – Андрій Дармовіс, учень 1 курсу Військового ліцею м. Ковеля, Промінь.

розклад руху транспорту
графік прийому лікарів
графік вивозу сміття
ютуб
приєднуйтесь до нас фейсбук

АРХІВ НОВИН